Mały twórca warty polecenia #16 - Gary Grolla

Mały twórca warty polecenia #16 - Gary Grolla

W poprzednim tygodniu, jako małego twórcę wartego polecenia przedstawiliśmy Wam Adama Strycharczuka i Jana Frączaka z kanału Na pełnej. Dzisiaj pragniemy przedstawić Wam kogoś od kuchni... Dosłownie, ponieważ zaraz poznacie Bartka z kanału Gary Grolla!


Kanał powstał dość niedawno, bo niecałe pół roku temu. Bartosz Groll to twórca materiałów związanych z kulinariami. Chociaż Bartka na YouTube można było spotkać już nieco wcześniej, bowiem grał kilka ról w odcinkach Szparagów. Za cel na swoim własnym kanale obrał sobie udostępnienie ludziom szybkich i smacznych w przyrządzeniu, a dodatkowo bardzo tanich przepisów, które pozwolą na oszczędzenie ciężko zarobionych pieniędzy. Jakby tego było mało, co jakiś czas na kanale Grolla pojawiają się znani goście podejmujący się przeróżnych wyzwań.

Pierwszym filmem a zarazem serią Bartka jest "Danie za ... zł", w której twórca przyrządza smaczne dania z dostępem do tanich składników. Takie potrawy na pewno zmniejszą problem z drogim jedzeniem. Sprawdźcie sami!


Inne ciekawe serie materiałów Grolla to z pewnością "Włoskie smaki" i "Kuchnia Azjatycka", w których, jak same nazwy mówią, prezentowane są charakterystyczne dla danego kraju potrawy. Dobrym przykładem jest Panna Cotta, czyli śmietankowy deser pochodzący z północnych Włoch, a także popularne danie kuchni chińskiej, jakim są Sajgonki.


Na kanale pojawił się też jeden vlog Bartka. Opowiada w nim, jak zapoczątkowała się jego pasja do gotowania i jak wpłynęło to na jego życie. Możemy dowiedzieć się także skąd twórca bierze inspiracje i które osoby przyczyniły się do jego decyzji o dzieleniu się hobby w internecie.

Gary Grolla odwiedziły także Wrocławski MeetUp, który hucznie zakończył tegoroczne wakacje. Korzystając z okazji, zapraszamy Was do przeczytania naszej relacji z tego wydarzenia, oczywiście jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Z racji tego, że na imprezę przybyło wielu twórców, YouTuber postanowił wykorzystać ten fakt, przeprowadzając z niektórymi z nich krótki wywiad. Pytania dotyczyły ulubionych potraw, smaków i przypraw. Znalazły się także trudne pytania związane z kulinariami.

Dwa miesiące temu, na kanale pojawił się pierwszy odcinek z nowej serii "Kuchenny Battle". Polega ona na zapraszaniu specjalnych gości i testowaniu przyrządzonych przez nich samych potraw. Gośćmi odcinka byli Szumi, Rembol oraz Loczek. Sprawdźcie, jak poradzili sobie z wyzwaniem!

Piszcie w komentarzach czy ten kanał przypadł Wam do gustu, no i zachęcamy Was do podsyłania własnych propozycji, jeśli chodzi o małych twórców wartych polecenia!