M4K odpicowało samochód widzowi!

M4K odpicowało samochód widzowi!

Na pewno kojarzycie te programy motoryzacyjne, w których na koniec odcinka przebija się tylko odpicowany samochód i zszokowana mina jego właściciela. Właśnie to wydarzyło się ostatnio na kanale Miłośników Czterech Kółek.


Michu początkowo planował projekt, który polegałby na tym, że jego warsztat przebada samochód jednego z widzów i naprawi wszelkie znalezione usterki. YouTuber zmienił jednak koncepcję programu i poszedł na całość.

Przyprowadzona przez zwycięzcę konkursu Alfa Romeo 159 przeszła generalny remont. M4K Garage nie naprawił tylko wszelkich bolączek samochodu, ale także odpicował go na wszelkich możliwych płaszczyznach - od koloru, przez zwiększenie mocy silnika po całkowitą zmianę wnętrza samochodu. Efekt jest piorunujący, a został osiągnięty w zaledwie osiem dni.Koszt przedsięwzięcia można liczyć w dziesiątkach tysięcy. Na wszystkie mechaniczne naprawy M4K wydało jakieś 54 tysiące, nie licząc do tego roboczogodzin. Nawiasem mówiąc, te ostatnie powinny raczej nazywać się roboczo-noco-godzinami.

Powyższy odcinek jest pierwszym z serii "Fury Marzeń By M4K Garage", która jednak nie będzie mogła być kontynuowana bez wsparcia i zaangażowania widzów. Dlatego też Michu szczególnie zachęca do udostępniania i lajkowania film. My zdecydowanie popieramy jego inicjatywę, ponieważ pięknie jest patrzeć, jak kanał M4K rośnie w siłę, staje się rozpoznawalną i liczącą się marką, ale także taką, która może stanąć w szranki z telewizyjnymi molochami. Mamy nadzieję, że seria będzie kontynuowana i sprawi jeszcze wiele radości kolejnym kierowcom.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.