Listy do Mikołaja - nowa, świąteczna piosenka YouTuberów

Listy do Mikołaja - nowa, świąteczna piosenka YouTuberów

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, większość YouTuberów składa swoim widzom życzenia. Jedni robią to za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, inni wstawiają filmy z życzeniami na kanały, a jeszcze inni... nagrywają świąteczne piosenki. To właśnie tę metodę wybrała MagdalenaMariaMonika, która dzisiaj podzieliła się z nami "Listem do Mikołaja".


"List do Mikołaja" to piosenka nagrana przez wcześniej wspomnianą już Madzie, MC Sobieskiego, Dj Pallaside i CookieM. Tekst piosenki opowiada o tym, co autorzy chcieliby dostać oraz czego życzą sobie, jak i widzom. Jak dowiadujemy się, jedno z ich marzeń, o które w tym roku proszą  Mikołaja, to "zjednoczenie YouTuba".


Jednak to nie koniec niespodzianek, jakie YouTuberzy przygotowali dla nas w tym roku. Kolejna świąteczna piosenka została napisana przez Olę i Nadię z kanału Beksy! Ich "Świąteczna Piosenka" opowiada o przygotowaniach do świąt.


WESOŁYCH ŚWIĄT!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.