YouTuberzy warci polecenia - Krzysztof Dziewiątkowski

YouTuberzy warci polecenia - Krzysztof Dziewiątkowski

To już czterdziesty piąty artykuł z serii YouTuberzy warci polecenia. Powoli zbliżamy się do pięćdziesiątego wpisu, w którym ponownie przyjrzymy się kilku twórcom, którzy już pojawili się w naszej serii. W poprzednim artykule opisywaliśmy kanał UMAMI, czyli miejsce w sieci, gdzie znajdziecie bardzo ciekawe przepisy z azjatyckiej kuchni. Tym razem przeniesiemy się w całkowicie inną kategorię YouTube'a i omówimy kanał "Krzysztof Dziewiątkowski", czyli obowiązkowy punkt na liście subskrypcji wszystkich początkujących twórców.


Kanał został założony w styczniu 2015 roku, a już na początku lutego pojawił się na nim pierwszy materiał. Filmy Krzysztofa już od początku cieszyły się dużą popularnością, zdobywając liczbę wyświetleń przekraczającą 10 tysięcy na odcinek. Tym, co sprawiło, że materiały tego YouTubera były tak dobrze odbierane jest fakt, że tematyka, w jakiej się porusza, jest często bardzo niechlujnie przedstawiana w różnego rodzaju poradnikach. Ich autorzy często zapominają, że nagrywają je dla osób, które mogły nie mieć jeszcze styczności z większością programów, którymi ci posługują się od lat.

Krzysztof postanowił podejść do sprawy nieco inaczej i bardzo dokładnie i przejrzyście przedstawia każdy krok, jaki należy wykonać podczas pracy w danym programie. Dodatkowym atutem jest jego wyjątkowa znajomość i biegłość w korzystaniu z programów, o których nagrywa. Dzięki temu wszyscy początkujący twórcy internetowi mogą w bardzo prosty, szybki i przyjemny sposób nauczyć się podstaw, które pomogą im w realizacji swojego marzenia - rozwoju kanału.

Większości filmów Krzysztofa jest skierowana właśnie do osób, które zaczynają swoją przygodę z działalnością w internecie, głównie w serwisie YouTube. Materiały dotyczą obróbki wideo, zdjęć, a także planowania kanału. Temu, twórca poświęcił osobny odcinek, którego długość przekracza aż 6 godzin. Jest to kompletny zbiór wiedzy, którą powinna nabyć osoba zakładająca kanał. YouTuber przechodzi tam przez wszystkie etapy - od projektu wyglądu kanału, przez montaż i obróbkę filmu, aż po jego publikację. Niestety, film nie został jeszcze doceniony i na ten moment ma nieco ponad 5 tysięcy wyświetleń.Ten materiał pokazuje, jak wiele czasu i energii Krzysztof poświęca na tworzenie swoich filmów, a także na pomoc innym twórcom, którzy nie są tak obeznani z tworzeniem i obróbką materiałów wideo. Trzeba naprawdę to docenić, a także fakt, że wszystko wykonane jest na najwyższym poziomie i nawet osoba, która nigdy wcześniej nie miała styczności z programami, które są wykorzystywane w materiale, poradzi sobie ze wszystkimi krokami.

Jeżeli kanał Krzysztofa Was zainteresował, możecie wejść również na jego fanpage, gdzie znajdziecie najnowsze informacje o filmach, które pojawiają się na kanale. Twórca prowadzi także konto na Twitterze, na którym również informuje o nowych produkcjach, a także publikuje tam swoje przemyślenia. Krzysztof posiada również stronę internetową poświęconą jego działalności. Znajdziecie tam znacznie więcej informacji na jego temat i zobaczycie kilka prac, które wykonał. Jeżeli zatem jesteście początkującymi twórcami i chcecie zacząć tworzyć materiały na YouTube lub macie ochotę podszkolić się w obsłudze programów do montażu wideo, czy edycji zdjęć, koniecznie odwiedźcie kanał Krzysztofa i zostawcie subskrypcję, by nie przegapić najnowszych filmów. Możecie to zrobić, klikając tutaj.