APYnews

APYnews to największy portal informacyjny o YouTube w Polsce. Mimo to, nie pojawiają się na nim newsy tylko i wyłącznie związane z twórcami internetowymi. Codziennie dostarczamy naszym czytelnikom najbardziej aktualne i rzetelne informacje w takich dziedzinach jak: YouTube w Polsce i na Świecie, Gaming, E-sport, Technologie oraz Rozrywka. Jesteśmy portalem ludzi internetu.

Formaty APYnews

Na naszej stronie prowadzimy interaktywne rankingi i statystyki twórców YouTube. Podsumowujemy aktywności influencerów oraz komentuje działania topowych YouTuberów, blogerów, wydawnictw gier, drużyn e-sportowych czy technologicznych gigantów. Na naszej stronie znajdziesz unikalne formaty oraz ekskluzywne wywiady z najbardzej znanymi postaciami w Internecie i nie tylko.

Największy serwis o YouTube w Polsce

Stale poszerzamy zakres treści jakie publikujemy. Wywodzimy się z gamingu, jednak stale poszerzamy zakres publikowanych treści. Gaming, e-sport, lifestyle, rozrywka czy technologie - APYnews pomaga odnaleźć się w gąszczu dziesiątek informacji, które potencjale interesują naszych czytelników.

Nasza społeczność

APYnews to nie tylko portal www. To także materiały wideo tj. wywiady, relacje, formaty autorskie dostępne na platformie YouTube. Facebook gdzie rozmawiamy z fanami oraz grupa na Facebooku gdzie ten kontakt jest jeszcze bliższy! Również snapchat na którym pokazujemy codzienne życie portalu. Oraz instagram gdzie dzielimy się newsami w sposób bardziej wizualny :)

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z redakcją APYnews. Jeśli masz jakiś pomysł, coś Ci nie działa, lub po prostu chcesz porozmawiać zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Dane kontaktowe:

APYNEWS SP. Z O.O.
Buforowa 4E
52-131 Wrocław
NIP: 8992801769

Masz newsa?

W takim wypadku uderzaj do zakładki masz newsa?Jeśli jednak wolisz napisać bezpośrednio e-mail możesz to zrobić na ten adres: [email protected]. Pamiętaj o załączeniu w nim obrazków do wykorzystania we wpisie (maks. szerokość 1200px, min. szerokość 770px) oraz o swoich danych osobowych.

Chcesz zostać redaktorem?

Super! Tak naprawdę wystarczy, że jarasz się YouTube i lubisz pisać. Nasza redakcja jest stale powiększana, i stanowi dumę oraz buduje prestiż APYnews. Jeśli chcesz pisać na największym serwisie o YouTube w Polsce zapraszam Cię do zakładki redakcja. Znajdziesz tam wszelkie potrzebne informacje na temat tego jak zostać redaktorem i współtworzyć polskiego YouTube.

Współpraca

Natomiast, jeśli interesuje Cię współpraca z APYnews zapraszamy do skorzystania z poniższego formularzu kontaktowego:

Oczywiście zawsze możesz wysłać nam mail na [email protected] .pl