Kolejny sezon Lekko Nie Będzie zakończony ciekawą rozmową z Rojem

Kolejny sezon Lekko Nie Będzie zakończony ciekawą rozmową z Rojem

Kończy się 2018 rok i kończy się też czwarty sezon show Gimpera, czyli Lekko Nie Będzie. YouTuber nie zostawił jednak widzów z niczym.


W finałowym odcinku 4. sezonu Lekko Nie Będzie wystąpił Rojson. Najpierw strzelał on z Gimperem do rzeczy, które były warte 10 tysięcy złotych, co możecie zobaczyć tutaj, a potem panowie zagrali w Otwarte Karty. Klasycznie już gość może wylosować w nich ciekawe, ale niekłopotliwe pytanie, minigrę lub niewygodne pytanie. Rojson sam przyznał, że najchętniej dostałby tylko te ostatnie, a rozmowa przy takich założeniach po prostu musiała być naprawdę dobra:Rozmowa zaczyna się od podsumowania 2018 roku na YouTube przez Rojsona, który nazwał go "okresem wielu kontrastów". YouTuber wypowiedział się o Fame MMA i powiedział, co sądzi o Lordzie Kruszwilu. Co ciekawe, Rojson zdradził, że planuje otworzyć nowy kanał z tajemniczą osobą, na którym dużą rolę będzie odgrywał "montaż i brednia".

Kolejny sezon Lekko Nie Będzie pojawi się już pod koniec stycznia. Jesteśmy ciekawi, czym wtedy zaskoczy nas Gimper. Biorąc dodatkowo pod uwagę nadchodzący projekt Rojsona, jest więc na co czekać w przyszłym roku.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.