Już wkrótce ruszą prace nad serialem Fallout

Już wkrótce ruszą prace nad serialem Fallout

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo rozpoczną się prace nad serialową adaptacją serii gier wideo Fallout. Pierwsze ujęcia mają zostać nakręcone na terenie Nowego Jorku.


Pierwsze wzmianki o serialu na podstawie gry Fallout pojawiły się w lipcu 2020 roku. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że produkcja będzie tytułem ekskluzywnym dla platformy Amazon Prime Video. Nieco musieliśmy poczekać na nieco ciekawsze informacje.

Nie tak dawno pojawiły się plotki, że prace nad serialem rozpoczną się w 2022 roku. Teraz w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie tych doniesień. Okazuje się, iż kręcenie pierwszych ujęć zacznie się już w czerwcu bieżącego roku w Nowym Jorku. Jeśli tak faktycznie się stanie, to zapewne wkrótce doczekamy się poważniejszych przecieków na temat produkcji.W jedną z głównych ról serialu wcieli się Walton Goggins (Synowie anarchii, Django czy Nienawistna ósemka). Za samą produkcję odpowiadać z kolei będzie Geneva Robertson-Dworet (Kapitan Marvel) oraz Graham Wagner (Dolina krzemowa).

Data premiery serialu Fallout nie jest znana. Do końca nie wiadomo też, od której strony Amazon zdecyduje się "ugryźć" popularną serię gier wideo.

 

 Czekacie na serial Fallout? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.