Jcob kończy z donejtami po przykrej sytuacji

Jcob kończy z donejtami po przykrej sytuacji

Jcob postanowił poruszyć wczoraj na swoim kanale ważny dla niego temat. Twórca chciał dotrzeć do wszystkich widzów, a w szczególności do tych najmłodszych oraz oznajmić, że kończy z "donejtami" podczas swoich streamów. Jego podejście zmieniło się po spotkaniu z młodym fanem, który chciał przekazać mu wszystkie swoje pieniądze. 


Sytuacja opisana w filmie miała miejsce kilka dni temu i dotyczyła młodego widza YouTubera, który pojawił się na spotkaniu w Warszawie. Fan podczas rozmowy z Jcobem powiedział, że wpłaci wszystkie swoje pieniądze na następnej transmisji, aby twórca zapamiętał go. To wydarzenie bardzo poruszyło twórcę, który nie chciał pozostać obojętny na nierozsądne zamiary młodzieńca. W materiale Jcob namawia swoich widzów do roztropnego wydawania pieniędzy.Jego film ma na celu uświadomienie jego najmłodszym widzom o wartości, jaką są pieniądze. W materiale Jcob poinformował także, że rezygnuje z tej opcji i likwiduje możliwość przekazywania środków podczas jego transmisji. Jest to bardzo odważny i odpowiedzialny ruch ze strony YouTubera, na który nie każdy byłby w stanie się zdobyć.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.