Ekipa

Ekipa "Ja,Rock" gra z WOŚP

Od czwartku (09.01) ekipa Ja, Rock! prowadzi transmisję na żywo, z której wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Streamerom udało się do tej pory zgromadzić około 111 tysięcy złotych.


28. Finał WOŚP właśnie trwa. Od kilku godzin prowadzona jest transmisja telewizyjna oraz internetowa pozwalająca na śledzenie tego, co dzieje się podczas tegorocznego wydarzenia charytatywnego. Na żywo można obserwować także poczynania ekipy Ja, Rock!.

Szereg twórców (Bandit, Baniak, Bixente, Blackfireice, Bonkol, Brunecia, Bungo, CTSG, Flamy, Graba, Highstyled, Kromka, Kycu, MKR, Niedaradek, Niklaus, Rock, Seto, Slayproxx, Soushibo, Tadek Zieliński, Yuuhi, Zagrajniki, Łosiu, Cichylis, DEVILS.ONE, Emigiercuje, Impie, Kobieta Demolka, Lariss, Lempiank, Mordora, Nitek, Pajdos i Sakebinii) od czwartku prowadzi stream, podczas którego widzowie mogą wpłacać pieniądze na rzecz 28. Finału WOŚP.

W momencie pisania tego artykułu na "koncie" znajduje się ponad 111 tysięcy złotych - kwota ta nieustannie rośnie! Dziś w harmonogramie zaplanowane są ogólne posiedzenia całego zespołu, więc zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Poprzednie dni minęły pod znakiem osobnych sesji prowadzonych przez pojedynczych streamerów.

Stream to nie także złotówki przesyłane bezpośrednio na konto. Do akcji zaangażował się szereg sponsorów, którzy to postanowili wystawić na licytację chociażby figurkę z Dying Light, komplet medali z Rainbow 6 Siege Masters League czy rożnego rodzaju sprzęt dla graczy.

Sama transmisja potrwa do północy i zakończy ją ISDN, który... zaśpiewa piosenkę znaną z filmu Kraina Lodu. Jesteśmy bardzo ciekawi ile pieniędzy uda się finalnie zebrać.

 

Oglądacie stream ekipy Ja,Rock? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.