Jak wygrać spotkanie z Alexmandostyle, EniiąBlog czy Adrianną Skon?

Jak wygrać spotkanie z Alexmandostyle, EniiąBlog czy Adrianną Skon?

Czy kiedykolwiek marzyło Wam się nagranie filmu na YouTube z takimi YouTuberkami jak m.in. Adrianna Skon, Alexmandostyle czy EniiaBlog? Zapewne odpowiedź brzmi ,,tak", bo przecież kto z nas by tego nie chciał! Teraz, dzięki współpracy dziewczyn z jedną z polskich marek zajmującą się produkcją kosmetyków dla nastolatków, możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania oprócz produktów tej firmy jest właśnie spotkanie z YouTuberkami i możliwość spędzenia z nimi czasu oraz nagrania czegoś wspólnie. Przeczytajcie po więcej szczegółów!


We współpracy z marką, której są ambasadorkami, Adrianna Skon, Majucha, Alexmandostyle, EniiaBlog oraz EmiFlesh, zorganizowały konkurs, którego motywem jest pewność siebie. Wiele osób ma problem z niską samooceną, dlatego hasło konkursu brzmi #LubięSiebie. Myślą przewodnią tego przedsięwzięcia jest zachęcenie wielu - szczególnie młodych - osób do pracy nad swoją śmiałością i pokazanie korzyści jakie płyną z wysokiej samooceny. Zadanie konkursowe jest dość banalne. Wystarczy nagrać 60 sekundowy film, w którym opowiecie o tym, co dla Was oznacza hasło ,,LUBIĘ SIEBIE" i wysłać go w wiadomości prywatnej na Instagramie @undertwentypl lub opublikować na swoim profilu z tagami #lubiesiebie i @undertwentypl. Zgłoszenia możecie wysyłać do 2 kwietnia. YouTuberki-ambasadorki konkursu bardzo zachęcają do zaangażowania się w to przedsięwzięcie, bo same chcą krzewić wśród swoich widzów pewność siebie i dodatkowo zachęcać do kreatywnego myślenia, bo przecież zwycięzcami zostaną osoby z najlepszym pomysłem. Jak już wspominaliśmy, nagrodami dla 5 autorek najlepszych filmów oprócz zestawów kosmetyków tej marki, będzie wystąpienie z wyżej wymienionymi YouTuberkami w nowym, tajnym projekcie. Jest więc o co walczyć tym bardziej, że konkurs nie wymaga od nas zbyt wiele, a niesie za sobą masę korzyści i każdy ma szansę spróbować swoich sił i być może wygrać!

 
Dajcie znać czy podobają Wam się takie konkursy i czy udało Wam się coś kiedyś w podobnej akcji wygrać?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.