Jacy YouTuberzy osiągną wkrótce milion subskrypcji?

Jacy YouTuberzy osiągną wkrótce milion subskrypcji?

Kolejni internetowi twórcy zbliżają się do przekroczenia wyjątkowego progu miliona subskrypcji. Kto jest następny w kolejce do otrzymania złotego przycisku? 


Najbardziej zbliżony do miliona kanał należy do Sitr0xa, który aktualnie posiada prawie 980 tysięcy subskrypcji. Kanał Karola powstał w 2012 roku i obecnie znajduje się na nim około 850 filmów obejrzanych 97 milionów razy. Długo wyczekiwany milion pojawi się najprawdopodobniej na kanale Sitr0xa pod koniec tego miesiąca. Najpopularniejszy materiał stworzony przez YouTubera zyskał prawie 2 miliony wyświetleń.


Kolejnym kanałem zbliżającym się do miliona jest Kshaway, który obecnie posiada 960 tysięcy subskrybentów. Kanał związany z grą League of Legends został założony w 2013 roku, a wszystkie 289 materiałów zdobyło prawie 300 milionów wyświetleń.

Do miliona mało brakuje również Ajgorowi Ignacemu. Na kanale znanego YouTubera znajduje się 945 tysięcy subskrypcji. Twórca nagrał 175 filmów, obejrzanych przez jego widzów 122 miliony razy. Najpopularniejsze nagranie od 2013 roku zostało obejrzane ponad 6 milionów razy.


W kolejce za Ajgorem czeka także Cyber Marian. Twórca swoją działalność rozpoczął w 2011 roku i od tego czasu jego kanał zaobserwowało 935 tysięcy osób, a nagrane przez niego 363 filmy obejrzane zostały prawie 250 milionów razy.

Pamiętajcie, że aktualny ranking cały czas możecie śledzić na naszej stronie klikając TUTAJ

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.