Zespół Izaka wygrał pierwszy turniej w Valorant!

Zespół Izaka wygrał pierwszy turniej w Valorant!

Wczorajszego wieczora odbył się finał x-kom AGO CUP w Valoranta. Pierwsze miejsce zdobył zespół "Fordons" Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Team streamera bez większych kłopotów w dwóch mapach pokonał zespół "Balanced?".


Valorant mimo tego, że jeszcze nie miał swojej oficjalnej premiery, już w ramach zamkniętej bety cieszy się wielkim zainteresowaniem. W produkcję grają przede wszystkim popularni streamerzy, którzy tworzą pierwsze zespoły w grze. Jeden z nich zainicjował Izak wraz z NEEXEM i phr'em. Zespół nazwali "Fordons", a wczoraj wzięli udział w pierwszym turnieju Valorant - x-kom AGO CUP.

Zespół Izaka mimo ciężkiego startu w finałowym pojedynku wygrał pierwszą mapę wynikiem 13:9 oraz drugą 13:4. W meczu okazał się najlepszym zawodnikiem, gdyż tylko na drugiej mapie wypracował 21 fragów.Piotr "Izak" Skowyrski nie krył radości po wygranym spotkaniu. Na swoim Twitterze podzielił się informacją o triumfie oraz podziękował przeciwnikom jak i kibicom, którzy dopingowali jego zespół na czacie.Źródło: cybersport.pl / fot. Polska Liga Esportowa

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.