Insta Week: przygotowania reZigiusza, nowy styl Gonciarza, YouTuberzy na siłowni - 8.04 - 15.04

Insta Week: przygotowania reZigiusza, nowy styl Gonciarza, YouTuberzy na siłowni - 8.04 - 15.04

Witajcie w pierwszym "Insta Week" na naszej stronie! Nie wiecie na czym on polega? Co każdy piątek, tuż przed godziną 22, na naszej stronie będziemy publikować najlepsze zdjęcia tygodnia z Instagramów YouTuberów! W jednym miejscu będziecie mogli obejrzeć, polubić czy skomentować najciekawsze ich posty!


ZDJĘCIA TYGODNIA:


Zaczynamy od zdjęcia Stuu, który zawitał kilka dni temu do stolicy Wielkopolski i wraz z Remem trenował na jednej spod poznańskiej siłowni! Panowie pokazali swoje "bicki" i zapewnili, że jeden lajk to jedna pompka! Stuart musi ich zrobić tym samym... prawie 30 tysięcy!


1 LIKE = JEDNA POMPKA! 👍🏻 Drabina do wakacji musi być 👊🏻


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Stu✌️ (@stuuburton)

Terefere ostatnimi czasy trzyma się często razem! W tym tygodniu nagrywali oni dubbing do pewnej produkcji Marvela! Jak myślicie, co to?

Całe #Terefere znowu razem! Przed chwilą z #marvel nagrywaliśmy dubbingu do filmu 8)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jan Dąbrowski (@jdabrowsky)


To nie było jedyne zajęcie JDabrowksiego w ostatnich dniach! Wraz z Banshee, SKKF'em i Randalem, byli oni na pucharze Tymbarka, w któtym to dzieciaki rozgrywały mecze. Pamiątkowej fotki nie zabrakło!

Kibicujemy dzieciakom na pucharze @tymbark ! Jest super na stadionie w Gdyni!


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jan Dąbrowski (@jdabrowsky)


Jeszcze mało? Jaś postanowił nie zwalniać z tempa i nagrać też coś na swój kanał. Tym razem możemy czekać na odcinek z Florianem!

Właśnie z @fluorek nagraliśmy super śmieszny odcinek! Jak tylko naprawię program do montażu to go dla Was wrzucę :)!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jan Dąbrowski (@jdabrowsky)


Teraz czas przenieść się w zupełnie inne miejsce! Michał z kanału Drollercaster wstawił kilka dni temu zdjęcie prosto z samolotu. Dokąd poleciał?

Jesteście tam? Dygam się...


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Poznański (@drollercaster)


Mamy dla Was odpowiedź - do samej Tajlandii! Nieźle nie?

Gdzieś mnie zabierają. Jak by co komu przekazać wszystkie suby??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Poznański (@drollercaster)


Trzeba przyznać, że zdjęcia robią ogromne wrażenie:


Pozostajemy w Azji, lecz przenosimy się o kolejne kilka tysięcy kilometrów, bo do Korei Południowej i jej stolicy - Seulu. Jak wiemy już od jakiegoś czasu Gonciarz z miasta tego wstawia nowe materiały. W tym tygodniu postanowił on pokazać nam jak wygląda kręcenie jego filmów. Chyba lekko nie jest, ale efekty zdecydowanie to wynagradzają!

Tak wlasnie kręciłem w Seulu 😹

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Krzysztof Gonciarz (@kgonciarz)


Warto też dodać jeszcze jedno zdjęcie Krzysztofa, a mianowicie to, które przedstawia jego nowy styl! Okulary zdecydowanie zmieniły jego wygląd i zdaje się, że już z nimi pozostanie na dłużej.

My new @gentlemonsterofficial glasses #gentlemonster #kgonciarz


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Krzysztof Gonciarz (@kgonciarz)


Wracamy do Polski! Serafin kilka dni temu ruszył z maratonem 5 filmów pod rząd każdego dnia. Nie zabrakło jednak czasu na selfie prosto z samochodu. Zobaczcie sami:
Co słychać u 5 sposobów na...? Jak zwykle panowie bawią się na planie! Tym razem narobimy Wam jednak trochę smaka. Zdjęcie Arcziego z pizzą mówi samo za siebie:

Arczi na diecie na okrągło #DajPizze #TylkoSprobuje #JednaDietaToZaMalo #TadekJadek #PizzaPoCygansku @arczi_5sposobow


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 5sposobowna (@5sposobow)


Gimper natomiast wstawił kolejne poważne zdjęcie! Pochwalił się w nim swoją nową koszulką, która wspiera szczytny cel jakim jest pomoc dla piesków!
Ajgor Ignacy przeżył natomiast ciekawą historię. Jaką? Rano przed swoim mieszkaniem wraz ze swoją ekipą spotkał... "króla Albanii" - Popka!


Blowek pochwalił się za to wieżą ze Sprite'a, którą zbudowała dla niego jego dziewczyna! Trzeba przyznać, wygląda nieźle:

Moja dziewczyna Spriteowy architekt 😂

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol BLOWEK Gązwa (@minecraftblow)


Sitr0x otrzymał kilka dni temu za to nowy fotel! Fotka na Insta musiała pójść, a pierwszy odcinek na nim już nagrany!

Pierwszy odcinek na nowym fotelu nagrany! 😻 Dzisiaj o 19:00 na kanale 6 WCIĄGAJĄCYCH GIER NA WASZE TELEFONY! 🔥🌟 #dxseat #mobilnegranie


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol | 18 | Poland (@sitr0x)


To, że Izak lubi siłownie wiemy już od dawna. Tym razem postanowił on wybrać się na nią o godzinie drugiej w nocy! Można? Można!
Jeśli jeszcze nie wiecie, reZigiusz w tym roku zdaje maturę! Przygotowania idą pełną parą, a zdjęcie przed zakuwaniem matematyki na swojego Instagrama:

Ładuje manę i pędzę dalej w dzikie tango z matematyką 👊🏻👌🏻


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Remigiusz Wierzgoń - reZi (@rezigiusz)


SA Wardęga, zdał za to egzamin na prawo jazdy! Z tej okazji, odpalił w swoim sklepie pewną promocję. A oto zdjęcie szczęśliwego Sylwka:
W tym tygodniu na kanał ROJA wleciała za to relacja z PZR w Uniejowie. Takim zdjęciem zapowiedział tą relację Patryk na swoim Insta. Co tu dużo mówić... WOW!

Sztosiwo! Relacja już jutro o 14!


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Patryk Rojewski (@rojson)


Czas na przedostatnie zdjęcie! To jedno z dwóch, które pobiło absolutny rekordy lajków na Instagramie wśród YouTuberów w tym tygodniu! Andżelika jak widać cieszy się sporym powodzeniem:

który kandydat najlepszy? 😎🔥

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angelika 👑 (@littlemooonster96)


Nasze podsumowanie kończymy zdjęciem od Czarka, który wraz ze swoją obecną dziewczyną - Maffashion przebywa w USA! Fotka ta spodobała się tysiącom osób! A Wam?


To na tyle! Mamy nadzieję, że podsumowanie tygodnia Wam się spodobało! Na kolejne zapraszamy już za tydzień, a tym czasem koniecznie wbijcie na naszego Instagrama i zostawcie followa, klikając tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.