Insta Day: Czułek w Tokio, burger Stuu, Gruby Czarek – 07.04.2016

Insta Day: Czułek w Tokio, burger Stuu, Gruby Czarek – 07.04.2016

Witajcie w pierwszym "Insta Day" na naszej stronie! Nie wiecie na czym on polega? Codziennie tuż przed godziną 22, na naszej stronie będziemy publikować najlepsze zdjęcia z danego dnia z Instagramów YouTuberów! W jednym miejscu będziecie mogli obejrzeć, polubić czy skomentować najciekawsze ich posty!


ZDJĘCIA DNIA:


Pierwsze zdjęcie w naszym zestawieniu to fotka od samego Masterczułka, który obecnie przebywa w stolicy Japonii - Tokio. Wrzucił on niesamowite zdjęcie z deszczowego dnia:


It's a rainy day in #Tokyo #dżapan


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dezydery (@masterczulekk)


Nad ranem, Agnieszka Grzelak poinformowała natomiast swoich widzów, że leci do Cannes! Selfie na lotnisku wyjaśniło wszystko, a pełną jej relacje z podróży możecie śledzić na jej snapie:

Lecę do Cannes! 🌴🌴#biodermatrip2016 czas zacząć! ♡ Będziecie mieć relacje na snapie aga_grzelak :))

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Grzelak (@agnieszkagrzelakblog)A oto już jej zdjęcia zrobione na miejscu:


Pierwszy dzień w Cannes! 🌴💐 Cudownie! Snap: aga_grzelak i FB: Agnieszka Grzelak blog ! #biodermatrip2016


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Grzelak (@agnieszkagrzelakblog)


W egzotycznym miejscu nadal przebywa także Jack Gadovsky, który popisał się sprzętem, który bierze ze sobą na kitesurfing:

W droge 🍀🏄 #offroad #fuertaventura #fuerta #kitesurfing #kiteboarding #trip #polishboy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika jack gadovsky (@jackgadovsky)Nie zabrakło też szalonego selfie z samego pływania:


Mordor +35kns 😈😈🏄#fuertaventura #fuerta #ozonekites #rideclash #mystic #kitesurfing #kiteboarding #trip #polishboy


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika jack gadovsky (@jackgadovsky)


Kolejne świetne zdjęcie pojawiło się dziś na Instagramie Karola Paciorka, który obecnie przebywa w Libanie. Tutaj ważniejszy okazał się jednak opis, który niósł ze sobą dość ciekawy przekaz. Wywołał on tym samym sporą fale komentarzy, zarówno potwierdzających zdanie Karola i tych zupełnie odwrotnych.

Czas powrócić do Polski! U nas także nie ma na co narzekać. Mamy przecież wiosnę, a pogoda z dnia na dzień się poprawia. DG na swojego Insta wrzucił artystyczne zdjęcie kwitnącego drzewka!


DG artysta hehe 😆 jak tam u was ludziska? kto czeka na nowy film z Karo! Jak myślicie co nagralismy? 😎


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🌟 DG 🌟 (@dgshowtv)


Czas na kolejne selfie! Tym razem od samej Oli znanej jako Olciiak. W opisie poinformowała także o ciekawym konkursie. Weźmiecie udział?

Ważną informacją dotyczącą najbliżej tak sporej imprezy z YouTuberami podzielił się dziś oficjalny Instagram Meet-Up Polska. Nitrozyniak trzecim ambasadorem na MeetUp'ie w Gdańsku!


Mamy trzeciego ambasadora! @thenitrozyniak ❤️ #meetup2016 #bedziesiedzialo


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Meetup Polska (@meetuppolska)


Co powiecie na zdjęcie jedzenia? Jedni je uwielbiają, a drudzy nienawidzą bo dostają tylko większego apetytu. Dzisiejszy posiłek pokazał nam Stu. Trzeba przyznać, że wygląda smakowicie!

Jak ja do cholery mam to zjeść 😳😳😳

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Stu✌️ (@stuuburton)Jak już przy jedzeniu jesteśmy... Czarek z Abstrachuje TV, przedstawił dziś na swoim Instagramie raczej negatywne skutki obżarstwa, chociaż zapewnił, że dopiero będzie jadł. Tak czy inaczej, wyszło całkiem zabawnie:


Zdjęcie przed zjedzeniem całego makowczyka #makowiec #dowakacjisięwyrobię #findyourmagic @axe_pl


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Czarek Jóźwik (@czarek_)


Czas na ostatnią fotkę, która budzi w niejednym spory strach. Jest to obsada do wstępniaka Happy Wheels u ROJA. Mrocznie!

Wesoła obsada nowego wstępniaka do HW. Wesoła, bo zdjęcie było robione przed nagrywaniem...

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Patryk Rojewski (@rojson)Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.