InPost wraz z influencerami wspiera Szlachetną Paczkę

InPost wraz z influencerami wspiera Szlachetną Paczkę

W ostatnich dniach marka InPost podjęła się wraz z YouTuberami oraz Allegro ciekawej inicjatywy wspierającej Szlachetną Paczkę. Dzięki niej, świąteczna pomoc napłynie do najbardziej potrzebujących rodzin!


Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a najbliższe dni to ostatni moment na realizację świątecznych zamówień. Tych najlepiej dokonać w domowym zaciszu i odebrać je w wygodny oraz bezpieczny sposób, na przykład realizując dostawę do Paczkomatu InPost. W tym roku, każda paczka może być szlachetna! Jak to możliwe?

Nikomu chyba nie musimy przypominać, że 2020 rok pod wieloma względami jest zupełnie inny od poprzednich lat. W tym trudnym czasie liczy się każda pomoc, szczególnie dla tych najbardziej potrzebujących. Jak możemy pomóc realizując codzienne czynności? Z odpowiedzią w ten szczególny czas przychodzi InPost, który jest partnerem głównym Szlachetnej Paczki 2020. Dzięki temu, że zamawiacie świąteczne prezenty do Paczkomatu, a paczkę odbieracie szybko, firma przekazuje wsparcie finansowe Szlachetnej Paczce, a tym samym najbardziej potrzebującym rodzinom.

Akcja InPost "Każda paczka może być szlachetna" współtworzona jest z Allegro, a w ostatnich dniach została nagłośniona przez polskich YouTuberów, którzy dali przykład widzom i sami wzięli w niej udział.

Kto jak kto, ale reZigiusz dobrze wie jak pomagać potrzebującym! Twórca dobroczynnej akcji "ReZimy Dobrem" tym razem postanowił zaangażować się w inicjatywę marki InPost i Szlachetnej Paczki właśnie. "Wystarczy, że swoje świąteczne zakupy zrobicie poprzez wybranie Paczkomatów InPost, a InPost przekaże wsparcie finansowe na rzecz Szlachetnej Paczki. No to do dzieła!" - pisze YouTuber w poście na swoim Instagramie.

 Do akcji w ostatnich dniach dołączyła także znana polska aktorka - Basia Kurdej-Szatan. "Nie pozostawajmy obojętni i sprawmy innym radość, zwłaszcza w tym szczególnym czasie. [...] Dzięki aktywności zamawiających zostanie przekazane wsparcie finansowe, a pomoc trafi do najbardziej potrzebujących rodzin. Wszystko w naszych rękach!" - pisze Basia na swoim Instagramie.

  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)


Poszukiwacz, twórca m.in. kanału "A Co My Tu Mamy", z paczkami ma do czynienia jak mało kto. Na swoim Instagramie zamienił perspektywę i pokazał co "widzi" paczka przy jej rozpakowaniu do nagrań. Przy okazji, twórca wspomniał o inicjatywie InPost i Szlachetnej Paczki pisząc: "Każda paczka może być szlachetna, ta Twoja też!" 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adam „KnowsHow” Wiejak (@wiemjak)


Jak jeszcze można pomóc oprócz zamawiania przesyłek do Paczkomatów i ich sprawnego odbierania? Już teraz możecie wejść na stronę Szlachetnej Paczki i wziąć udział bezpośrednio w dobroczynnej akcji. W wygodny sposób możecie m.in. kompletować Szlachetną Paczkę online od siebie, zamawiając wszystkie potrzebne produkty na Allegro prosto do Paczkomatu.

 

Zamawiajcie prezenty do Paczkomatów i tak jak YouTuberzy wspierajcie potrzebujących razem z InPost!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.