Grupa Filmowa Darwin:

Grupa Filmowa Darwin: "Do ostatniego momentu chcieliśmy polegać na pieniądzach od bogatych firm"

O zeszłotygodniowym sukcesie Grupy Filmowej Darwin na pewno mieliście okazje gdzieś usłyszeć. Panowie poszli w ślady Krzysztofa Gonciarza, w niecałe 24 godziny przebili go, a w obecnej chwili dobijają do 30 tysięcy złotych miesięcznie ufundowanych przez fanów.


 

Janek i Marek, którzy są głównymi bohaterami w produkcjach na kanale, wypowiedzieli się dla kanału Szukam Pracy, prowadzonego przez Karola Wyszyńskiego o wydarzeniach z ostatnich dni.

"Cały czas wychodziliśmy z takiej naszej filozofii, że jak długo uda nam się pozyskiwać środki na te odcinki od sponsorów, instytucji które mają na to pieniądze i nie zubożeją wykładając ileś tam tysięcy na odcinek, to tak długo powinniśmy to robić" - mówił Jan Hucz w rozmowie z Karolem Wyszyńskim. Żeby móc sobie pozwolić na wolność w tworzeniu, musieliśmy podjąć taką a nie inną decyzję.

Jak deklarują autorzy, za trzy miesiące po stworzeniu materiałów obiecanych widzom na platformie Patronite, zostaną wdrożone nowe cele, które będą następnie realizowane z pozyskanych funduszy od widzów.

Wywiad obejrzycie poniżej:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.