Gothic otrzymał oficjalne gadżety

Gothic otrzymał oficjalne gadżety

THQ Nordic poinformowało o wyprodukowaniu zupełnie nowych gadżetów inspirowanych serią gier Gothic. Mają one przygotować fanów na nadchodzący remake kultowej produkcji. 


Od kilku lat prawa do marki Gothic posiada firma THQ Nordic. W produkcji znajduje się obecnie remake "jedynki", na który z niecierpliwością czeka niemalże cała społeczność graczy. Data premiery nie jest na ten moment znana.

W oczekiwaniu na ten tytuł, wydawca postanowił umieścić w swoim sklepie szereg przedmiotów nawiązujących do pierwszej odsłony serii gier Gothic. Już wcześniej można było kupić kilka rzeczy, lecz teraz asortyment uległ znacznemu poszerzeniu.

Źródło: THQ Nordic


Chętne osoby mogą zamówić teraz dwa nowe wzory koszulek, wycieraczkę pod drzwi, dużą podkładkę pod klawiaturę i mysz, kubek czy szklankę. Całość została wyceniona dosyć wysoko jeśli przeliczymy koszt na złotówki. Za koszulkę zapłacimy około 140 zł (plus przesyłka), a za podkładkę około 170 złotych.

Nie jest więc tanio, ale z pewnością część fanów marki Gothic skusi się na zakup. Koniecznie przejrzyjcie asortyment na oficjalnej stronie sklepu THQ Nordic.

 

Co sądzicie o nowych gadżetach inspirowanych Gothicem? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.