Znane festiwale filmowe łączą siły z YouTube

Znane festiwale filmowe łączą siły z YouTube

Imprezy masowe od klubowych dyskotek po wielkie festiwale, z uwagi na groźną epidemię, zostały odwołane. Ludzie zaczęli więc szukać alternatyw spędzania czasu wolnego i zapewniania sobie rozrywki, a firmy i organizacje z chęcią im w tym pomagają. Nadszedł czas na internetowy festiwal filmowy!


„We Are One: A Global Film Festival” to nazwa wydarzenia organizowanego przez YouTube i Tribeca Enterprises. Możliwym będzie obejrzenie nowych, ale i kultowych już produkcji aż przez 10 dni!Produkcje z programu festiwali takich jak Berlinale, Tribeca Film Festival, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji czy Festiwal Filmowy w Cannes zostaną udostępnione w serwisie YouTube. Pełny program poznamy już wkrótce. Co ważne, podczas wydarzenia będzie można wesprzeć WHO poprzez wpłacanie dobrowolnych datków. Festiwal rozpocznie się 29 maja i potrwa do 7 czerwca. Co uważacie o takiej formie jego realizacji?

avatar

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.