Ekipa Friza wystąpiła w

Ekipa Friza wystąpiła w "UWAGA! TVN"

We wczorajszym wydaniu programu "UWAGA! TVN" przedstawiono kulisy Ekipy Friza. Reportaż pt. "Idol młodego pokolenia. Kim jest Friz?" spotkał się z dobrym odbiorem, choć byli i tacy, którzy skrytykowali materiał. Jak został w nim przedstawiony Karol i spółka?


Blisko dwunastominutowy reportaż to przede wszystkim przedstawienie Ekipy Friza, ich historii oraz obecnej działalności. W ramach materiału, przeprowadzone zostały krótkie wywiady z twórcami - oprócz Karola także z Trombą, Wujkiem Łukim, Wersow czy Mini Majkiem. Do tego o Ekipie wypowiedziała się Cleo, która miała okazję współpracować z YouTuberami przy okazji tworzenia ich płyty.

Friz w materiale opowiedział m.in. jak zmienił się od rozpoczęcia działalności na YouTube, jak wygląda ich codzienne życie oraz z czym musi się mierzyć na co dzień. Jednym z ciekawszych wątków reportażu była kwestia oddziaływania twórczości Ekipy na młodą widownie.W materiale poruszono także wszelkie kontrowersyjne aspekty działalności Friza i spółki. O nich samych postanowił opowiedzieć więcej sam Wujek Łuki. Mimo tego, Ekipa w reportażu TVN została przedstawiona w bardzo dobrym świetle. Podobnego zdania byli widzowie, a szczególnie część osób, która z racji wieku nie słyszała wcześniej za wiele o Frizie, jednak uznała go za interesującą postać. Pomimo tego, w sieci nie zabrakło negatywnych opinii, tych było jednak znacznie mniej.

Cały reportaż możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.