Ekipa Friza wejdzie na giełdę jesienią tego roku

Ekipa Friza wejdzie na giełdę jesienią tego roku

Jak dowiadujemy się z najnowszych informacji, spółka Ekipa Holding zadebiutuje na rynku giełdowym NewConnect jesienią tego roku. To jednak nie wszystko, bo w ostatnich dniach poznaliśmy wiele ciekawych informacji w związku z działalnością spółki. Oto szczegóły!


W listopadzie zeszłego roku Ekipa Holding podpisała list intencyjny z funduszem JR Holding. Jak się teraz okazuje, na giełdzie spółka Friza zadebiutuje po wakacjach. Pomimo tego, w ostatnich tygodniach dowiadujemy się coraz więcej o obecnej oraz przyszłej działalności Ekipy. Co wiemy na ten moment?

Spółka w ramach prac nad przygotowaniem i wydaniem gry wideo podjęła współpracę ze studiem All In! Games, a także podpisała umowę ze studiem T-Bull, które specjalizuje się w grach mobilnych. Co więcej, Ekipa pracuje także ze studiem animacji filmów Pigeon Studos, z którym stworzą serial animowany. Część z prowadzonych rozmów i pierwsze efekty prac mogliśmy widzieć na poprzednich vlogach Karola. Prowadzone tam rozmowy sugerują, że będziemy mieli do czynienia z wieloletnią współpracą podmiotów.Friz nieco więcej o holdingu, w którym pracuje już ok. 40 osób, powiedział podczas konferencji Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. W swoich wypowiedziach zdradził między innymi, że działalność w mediach społecznościowych jest rentowna, a przedstawione projekty są dopiero w początkowej fazie rozwoju.
Ten nasz wizerunek jest dźwignią, napędem, który spowoduje, że w przyszłości nasze dochody związane z social mediami będą tylko ułamkiem tego, co zarabia spółka, jedną z nóg. To że robimy cały nasz biznes związany z holdingiem jest po to, żeby nas zabezpieczyć na jakąkolwiek ewentualność.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.