Już jutro charytatywny mecz oraz spotkanie z YouTuberami!

Już jutro charytatywny mecz oraz spotkanie z YouTuberami!

Internetowi twórcy kolejny raz jednoczą swoje siły, aby pomóc innym! Już w najbliższy piątek odbędzie się spotkanie z YouTuberami połączone z  charytatywnym meczem piłki nożnej! Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz fundacji opiekującej się dziećmi chorymi onkologicznie. 


Meet&Help 2018 to idealna okazja na spotkanie swoich ulubionych twórców oraz na przyczynienie się do pomocy innym. Podczas wydarzenia będzie można spotkać YouTuberów takich jak Cyber Marian, Magic of Y, Kapitan Alien, Kubson, Kameralnie, Na Pełnej, GrabaGra, Qesek, Vin Milton z kanału Ponki, PLKDPntcmz czy Lotar. To pierwsze tego typu wydarzenie, które organizowane jest przez Domeyko Dzieciom. W czasie spotkania będzie można także zobaczyć, jak YouTuberzy radzą sobie na boisku!

Spotkanie z YouTuberami odbędzie się już w ten piątek (9.02) o godzinie 15:30 (czyli po meczu, na który bilety są już wyprzedane) w Warszawie w hali sportowej przy ulicy Staffa 3/5. Wstęp na wydarzenie jest odpłatny, a cały dochód z wejściówek przeznaczony zostanie na Fundację Spełnionych Marzeń, która opiekuje się dziećmi chorymi onkologicznie. Jeśli chcielibyście śledzić jutrzejsze spotkanie, a nie jesteście w stanie zjawić się na miejscu, na fanpage Fangol odbędzie się transmisja na żywo! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

 

JEŚLI CHCECIE WSPOMÓC ZBIÓRKĘ PAYPAL DOMEYKO DZIECIOM, KLIKNIJCIE TUTAJ.


Warto wspomnieć, że wydarzenie nie jest pierwszą okazją, w której YouTuberzy wspomagali akcję Domeyko Dzieciom. Twórcy wystąpili w noworocznym odcinku Familiady, z którego wygrana została przeznaczona właśnie na cele akcji. Odcinek znajdziecie tutaj.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.