Dawid Fazowski zostanie ojcem!

Dawid Fazowski zostanie ojcem!

Dawid Fazowski już wkrótce zostanie ojcem - taka informacja padła z ust twórcy na łamach najnowszego odcinka popularnej serii "Przez Świat Na Fazie". 


Właśnie rozpoczął się kolejny sezon internetowego cyklu podróżniczego "Przez Świat na Fazie". Dawid postanowił tym razem wybrać się do Afryki, a konkretniej do jej północno-wschodniej części - Somalii. Oprócz ujęć z wyprawy doczekaliśmy się również zapowiedzi nieco innego typu.

Influencer poinformował swoich widzów o tym, że jego aktualna narzeczona znajduje się aktualnie w piętnastym tygodniu ciąży. Wygląda więc na to, że jedno z największych marzeń Dawida Fazowskiego już niedługo się spełni. Dosyć często wspominał bowiem o założeniu rodziny.Cała redakcja portalu APYnews.pl życzy oczywiście Dawidowi i jego narzeczonej powodzenia i cierpliwości w wychowaniu dziecka. Przed Fazą jeszcze sporo przygód w Afryce, dlatego życzymy również szczęśliwego powrotu do domu!

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.