Człowiek Warga z nową serią na kanale

Człowiek Warga z nową serią na kanale

Człowiek Warga opublikował właśnie na swoim kanale pierwszy odcinek serii "MINIFKURF". Twórca chce w jej ramach dzielić się drobnymi sytuacjami, które w jakiś sposób go irytują i denerwują.


Maciej Dąbrowski postanowił rozpocząć zupełnie nowy cykl materiałów. Czego będą dotyczyć? Przede wszystkim zdarzeń z życia influencera, które wzbudziły w nim negatywne emocje.

Jak można sądzić po pierwszym odcinku - seria będzie utrzymana w dosyć krótkiej i luźnej formie. Premierowe wideo dotyczy nieuprzejmości kierowców na drogach i nieumiejętności "mówienia dziękuję".Zresztą - zdradza to opis filmu:
Przed Wami nowy format - mówię w nim o jednej, oczywistej rzeczy, która najczęściej wytacza pianę ludziom z buzi, ale nie mówią o niej głośno. No to ja mówię. Wylewam za Was żółć i frustracje po to, żebyście Wy nie mieli grzechu, nie musieli iść do spowiedzi i byli nadal tak fajnymi ludźmi, jakimi jesteście.

Kontynuacja cyklu zależy głównie od opinii widzów (te są dosyć pozytywne). Nie ma więc pewności czy drugi materiał się pojawi i kiedy możemy się go spodziewać.

 

Co sądzicie o nowej serii Człowieka Wargi? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.