Człowiek Warga nagrał poważny numer o Warszawie

Człowiek Warga nagrał poważny numer o Warszawie

Człowiek Warga jest trochę jak kameleon, gdyż potrafi zmieniać swoje oblicze w zależności od potrzeb. Najczęściej jego potrzeby są głównie rozrywkowe, ale zdarza się, że robi materiały w poważnym tonie. 


I jak już to robi, to robi to naprawdę dobrze. Przypomnijmy jego pierwszy tego typu projekt, którym była Elegia o Powstaniu Warszawskim:Tym razem YouTuber postanowił zrobić piosenkę. Do tego już co prawda nas przyzwyczaił, bo z jego numerów prawdopodobnie można by już uskładać cały album, ale poniższy numer udowadnia, że Maciek mógłby wydać album z prawdziwego zdarzenia... taki na serio:Kawałek "Warszawskie Powietrze", jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do klimatu naszej stolicy. Twórca w niezwykły sposób przedstawia własną wizję tego miasta, choć nie jest ona w żadnym wypadku łatwa. Za tekst odpowiedzialny jest sam Maciek, natomiast bit stworzył TastyDope.

Nieprześmiewczy i poważny numer w stylu hip-hopowym został doceniony przez internautów. Oto niektóre z komentarzy:

Dawno czegoś tak dobrego nie słuchałem. Poproszę płytę!Lol youtuber nagrywa lepsze rapsy niż nie jeden stary wyjadacz ze sceny. Gratulacje.Myślałam, że będzie celowo zrobiona żenada. Co za szok, to jest dobre! Tekstowo też nie odstaje, Warga, co za zaskoczenie, świetnie się tego słucha!

Człowiek Warga udowadnia, że chociaż najłatwiej jest mu coś wyśmiać, to sam też potrafi zrobić coś na poważnie i zachwycić przy tym publikę. Kawałek oczywiście idealny i w pełni profesjonalny nie jest, ale nikt tego przecież nie oczekiwał i nie o to w tym wszystkim chodzi. Gratulujemy odwagi!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.