Cyber Marian weźmie udział w charytatywnym rajdzie rowerowym

Cyber Marian weźmie udział w charytatywnym rajdzie rowerowym

Cyber Marian zapowiedział udział w charytatywnym rajdzie rowerowym. Twórca przez kilka dni planuje przemierzyć setki kilometrów w słusznym celu. Pomoże mu Fundacja Pokonaj Raka.


Cyber Marian przez siedem lat zmagał się z nowotworem, a co za tym idzie - przeszedł mnóstwo chemioterapii jak i dwa przeszczepy szpiku. Na szczęście udało mu się zwalczyć chorobę. Teraz chce zmotywować innych do profilaktycznego badania się.

Twórca ogłosił, iż już niedługo weźmie udział w charytatywnym rajdzie rowerowym Onko Tour 2021 wraz z Fundacją Pokonaj Raka. Przez trzy dni przemierzy 400 kilometrów mając u boku osoby, które także w przeszłości zmierzyły się z nowotworem.Cyber Marian jeszcze dziś (30.07) o godzinie 19:00 zorganizuje na swoim kanale specjalną transmisję na żywo. Opowie tam o szczegółach podróży oraz o jej trasie (od Rzeszowa do Kielc, finał w Stalowej Woli). Część osób może pamiętać, iż w 2019 roku influencer podjął się podobnego "wyzwania".

Schemat rajdu zapewne będzie podobny. Kilka miejscowości, możliwość spotkania z Marianem i przy okazji zachęcanie do wykonywania badań profilaktycznych. Na finalnym przystanku stanie także mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19.

 

Wiedzieliście o walce Cyber Mariana z nowotworem? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.