Produkcja Cyber Mariana przy współpracy z Chwytakiem i ŚmiechawąTV z nagrodą EFFIE!

Produkcja Cyber Mariana przy współpracy z Chwytakiem i ŚmiechawąTV z nagrodą EFFIE!

Bez wątpienia to dobry rok dla Cyber Mariana. Po ostatniej znaczącej nagrodzie podczas Grand Video Awards 2017, gdzie to zdobył zaszczytny tytuł Osobowości Roku, przyszła pora na kolejne wyróżnienie. Tym razem został doceniony podczas gali Effie Awards 2017, która odbyła się 23 października w Teatrze Wielkim w Warszawie.


Effie Awards jest konkursem marketingowym z długoletnią tradycją nie tylko w Polsce ale i na świecie. Duży nacisk położony jest tu na jakość i faktyczny wpływ danej reklamy na potencjalnego konsumenta. Cyber Marian został doceniony w kategorii branded content do której został zgłoszony jego film Wojownicy Złomu, który powstał m.in. przy współpracy z Chwytakiem, ŚmiechawąTV oraz gronem wielu innych osób, które dzielnie zaangażowały się w projekt. Całość powstała na zlecenie agencji LiquidThread i Starcom oraz Discovery Polska i reklamowała program Złomowisko PL transmitowany właśnie na tym kanale.
Mamy nagrodę EFFIE w kategorii Branded Content za kampanię Wojownicy Złomu dla Discovery Channel! Nie byłoby tego wyniku gdyby nie TANDEM Chwytaka i MAKINGOF Śmiechawy oraz morderczej pracy na mrozie reszty naszej bandy, czyli operatorów, kaskaderów, medyków, spawaczy, statystów i całej ekipy Stalowego! Boomer Power!

Warto zauważyć, że konkurencja w tej kategorii była naprawdę mocna. Nominowani byli m.in. Karol Okrasa z kampanią Kuchnia Lidla na YouTube czy Życie pełną parą Electrolux. Na uwagę zasługuje także to, że do tejże kategorii została nominowana jeszcze jedna produkcja YouTubera. Był nią odcinek CYBER INFO - "Zombie", zrealizowany przy współpracy z Nestle.Cyber Marianowi gratulujemy zdobytych osiągnięć i życzymy podobnych w niedalekiej przyszłości. Nie raz już swoimi filmami udowodnił, że z całą pewnością na nie zasługuje.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.