Clubhouse w końcu trafił na Androida

Clubhouse w końcu trafił na Androida

Aplikacha Clubhouse, która okazała się hitem ostatnich miesięcy, do tej pory była dostępna jedynie na iOS. Po tygodniach oczekiwań, dziś w końcu trafiła na Androida.


Clubhouse to popularna w ostatnim czasie aplikacja do rozmów grupowych. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim dość oryginalnemu pomysłowi zamkniętych pokojów i względnej niedostępności (aby dołączyć do aplikacji trzeba wcześniej otrzymać zaproszenie). Z aplikacji swego czasu korzystały takie osobistości jak Elon Musk czy Oprah Winfrey, co jeszcze bardziej przyczyniło się do wzrostu zainteresowania Clubhouse.

Do tej pory apka była dostępna jedynie na iOS. Dziś się to zmieniło, a Clubhouse jest już dostępny także w wersji beta na Sklepie Play. Niestety, na ten moment pobrać mogą ją jedynie użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych, ale wkrótce aplikacja ma trafić także do innych krajów.Pomimo dużego zainteresowania usługą, twórcy nie mają w ostatnim czasie powodów do zadowolenia. Funkcje Clubhouse zaczęły kopiować już takie giganty jak Twitter czy Facebook.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.