Pobito rekord wyświetleń zdobytych w 24 godziny na YouTube!

Pobito rekord wyświetleń zdobytych w 24 godziny na YouTube!

K-Pop z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz to większą popularność na świecie. Nic więc dziwnego, że sławne zespoły biją kolejne rekordy w sieci. Zespół BTS ustanowił kilka z nich wraz z publikacją najnowszego teledysku!


Boys band z Korei Południowej opublikował wczoraj klip do nagranego w całości po angielsku utworu "Dynamite". W zaledwie 20 minut od publikacji materiału, zdobył on 10 milionów wyświetleń, co okazało się najlepszą premierą w historii serwisu. Nie był to jedyny rekord ustanowiony przez BTS, gdyż zanotował on także najlepszy wynik podczas korzystania z funkcji premiery, którą w jednym momencie oglądały 4 miliony osób. Wcześniejszy rekord zespołu BLACKPINK został tym samym pobity ponad dwukrotnie.

Najważniejszy rekord to jednak ten, który podsumowuje liczbę odsłon po 24 godzinach od publikacji teledysku. BTS pod klipem "Dynamite" zdobyło w tym czasie ponad 101 milionów wyświetleń, podczas gdy poprzedni rekord zespołu BLACKPINK wynosił 86 milionów odsłon. Piosenkę, która jest pierwszym singlem z nowego albumu BTS, możecie przesłuchać poniżej:Nowy rekord ustanowiony przez BTS jak i poprzednie sukcesy zespołu z Korei Południowej pokazują skalę popularności K-Popu z jaką mamy obecnie do czynienia. Wszystko wskazuje na to, że popularny boys band nie zatrzyma się w miejscu, a jego kolejne premiery mogą spotkać się z jeszcze większym sukcesem, a ustanowione rekordy trudno będzie pobić innym zespołom.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.