BOXDEL wyzywa Hardkorowego Koksa na walkę!

BOXDEL wyzywa Hardkorowego Koksa na walkę!

Walka Boxdela z Hardkorowym Koksem? Takie rzeczy mogą zdarzyć się tylko na FameMMA! W swoim najnowszym materiale YouTuber wyzywa Roberta Burneikę na pojedynek podczas kolejnej edycji gali, która odbyć ma się już na początku 2019 roku. 


Dlaczego Boxdel zdecydował się właśnie na takie posunięcie? Twórca przyznaje, że chciałby zacząć przygotowania do nadchodzącej gali FameMMA 3 już teraz, aby stanąć do walki z Hardkorowym Koksem w pełnej gotowości już w lutym. Wśród innych twórców internetowych jedynym YouTuberem, który zgodził się na walkę z Boxdelem był Medusa, jednak Michał zdecydował się odrzucić propozycję ze względu na bardzo dobre relacje z potencjalnym przeciwnikiem.

Michał uznał więc, że Hardkorowy Koks to dobry wybór na kolejnego rywala. Boxdel zdaje sobie sprawę z sporej różnicy w uwarunkowaniu fizycznym swojego przeciwnika, jednak mimo wszystko nie stanowi to dla niego aż tak dużego problemu, co chciałby on udowodnić właśnie taką walką. Swoim materiałem Boxdel chciał zbadać zainteresowanie widzów i już po krótkim czasie można łatwo stwierdzić, że fani YouTubera chętnie obejrzeliby taki pojedynek.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.