BlizzCon 2021 odbędzie się online i całkowicie za darmo

BlizzCon 2021 odbędzie się online i całkowicie za darmo

Pandemia koronawirusa spowodowała, że największe wydarzenia na całym świecie zostały odwołane lub przełożone na przyszły rok. Ten jednak może okazać się podobny pod tym względem do obecnego. Z tego powodu podjęto już decyzję, że BlizzCon 2021 odbędzie się tylko online. 


Wiadomość została przekazana przez szefa Blizzarda - J. Allen Bracka, który w materiale na kanale YouTube podzielił się informacją z widzami. Mimo tej smutnej nowiny, której mimo wszystko mogliśmy się spodziewać, gracze wyczekujący wydarzenia nie mają wielkich powodów do niezadowolenia. Event w wersji online będzie bowiem całkowicie darmowy.BlizzCon 2021 odbędzie się w dniach 19-21 lutego przyszłego roku. Podczas wydarzenia będziemy mieli okazję oglądać dotyczące takich produkcji jak Overwatch 2 czy Diablo IV. Prawdopodobnie także, doczekamy się ogłoszeń nowych produkcji od Blizzarda, choć obecna sytuacja może nie do końca sprzyjać ogłaszaniu premier w związku z ewentualnymi opóźnieniami w tworzeniu gier.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.