Atrapy aparatów do iPhone'ów sprzedażowym hitem na AliExpress

Atrapy aparatów do iPhone'ów sprzedażowym hitem na AliExpress

Na słynnym AliExpress można znaleźć niemal wszystko, ale tego chyba nikt się nie spodziewał. Po tym, jak w internecie pojawiły się filmiki, w których to doklejano jeden aparat do starszych iPhone'ów, żeby upodobnić je do najnowszego iPhone'a 11, nadeszła zupełnie nowa era taniego szpanu. 


Osoby, które marzą o najnowszym iPhonie, ale niestety nie stać ich na niego, na AliExpress mogą... kupić atrapę trzech aparatów znanych z iPhone'a 11.Trudno w to uwierzyć, ale to dzieje się naprawdę, a ofert na AliExpress jest mnóstwo. Można dokupić atrapę aparatu niemal do każdego modelu telefonu z jabłkiem. Jak widać, chociaż w wielu krajach iPhone jest traktowany po prostu jako porządny, sprawdzony sprzęt, dla niektórych nadal pozostaje powodem, by pokazać swój wyższy status społeczny. Albo raczej - tanio zaszpanować. Miejmy nadzieję, że te setki zamówionych sztuk atrap aparatu iPhone'a 11 zostały zakupione dla żartu.

Emilia Wełna

Z pisaniem jestem związana od dziesięciu lat, a w Youtube wciągnęłam się około pięć lat temu. Poza tym zajmuję się grafiką komputerową, przeszłam każdą część GTA i nałogowo oglądam „Przyjaciół”.