Apple zapowiada dodatkową konferencję

Apple zapowiada dodatkową konferencję

W zeszłym miesiącu doczekaliśmy się konferencji Apple, na którą czekało wiele osób. Podczas jej trwania poznaliśmy szczegóły nowych iPhone'ów, które zadebiutowały już na całym świecie. Dziś Apple hasłem „One more thing” zapowiedział kolejną konferencję. Czego możemy się spodziewać?


Nadchodząca konferencja w głównej mierze ma dotyczyć nowych komputerów od firmy z Cupertino. Tak przynajmniej mówią wszystkie doniesienia medialne, ponieważ gigant w tej kwestii póki co milczy. Na nowej konferencji może zostać zapowiedziany iMac, MacBook i Mac mini. Tego dnia w końcu najprawdopodobniej doczekamy się także zapowiedzianej wcześniej premiery komputerów z układami ARM, czyli bez chipów Intela.Wśród niewiadomych nadchodzącej konferencji znajduje się m.in. AirTags do lokalizowania rzeczy, który został wstępnie przedstawiony i czeka na swoją oficjalną premierę oraz nowe AirPodsy, których zabrakło na poprzednich pokazach. Konferencja Apple odbędzie się 10 listopada o godzinie 19:00 polskiego czasu. Będziecie oglądali?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.