Abstrachuje z

Abstrachuje z "lepszą wersją" piosenki EKIPY. Opinie widzów podzielone

AbstrachujeTV jeszcze kilka lat temu szczyciło się świetną opinią wśród odbiorców, dużą liczbą wyświetleń, ogromnymi przychodami i statusem jednego z najlepszych kanałów w Polsce. Jakiś czas temu sytuacja zmieniła się o 180 stopni, a zasięgi kanału znacznie spadły. Dziś Abstra próbuje powrócić do swoich najlepszych czasów tworząc nowy content. Jednym z nich jest film, w którym Robert i Czarek odnoszą się do aktualnie najpopularniejszych twórców polskiego YouTube - EKIPY.

AbstrachujeTV zasłynęło z filmów komediowych zazwyczaj złożonych z kilku scenek m.in. serii "Co mówią...". W późniejszym czasie YouTuberzy rozszerzyli swoją działalność o kolejne kanały i współprace. W taki sposób w Internecie pojawiły się np. Beksy. W pewnym momencie przy filmach Abstrachuje zaczęły pojawiać się negatywne komentarze, a materiały według opinii stałych widzów przestały bawić. Wyświetleń i łapek w górę było coraz mniej, co przyczyniło się do kryzysu całej spółki Abstra.

W ostatnim czasie chłopaki wrzucili na YouTube parodię teledysku Team X do piosenki Adios. To dosyć odważna zmiana contentu, która przez wielu uważana jest za tzw. chwytanie brzytwy przez tonącego. Pomimo tego, film w porównaniu z poprzednimi, wygenerował dużo wyświetleń i spotkał się z dosyć pozytywnym odbiorem.Jak widać, YouTuberzy postanowili podążać dalej za podobnym contentem i opublikowali film, którego akcja odbywa się na castingu do grona EKIPY, a oni sami przedstawiają na nim własną wersję teledysku do piosenki 3KIPA.Pod wideo większość komentarzy jest negatywna. Wyświetlenia ciągle rosną, jednak ciężko o pozytywny odbiór. Zmiana contentu wpłynęła na generowane przez Abstrachuje liczby, jednak odbiorcy wciąż nie kryją zażenowania powstałymi w ostatnim czasie treściami. Czekamy na kolejny ruch chłopaków. A Wy co sądzicie o ich nowych filmach?

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.