2 miliony subskrypcji ReZiego! Jak wygląda to w liczbach? [INFOGRAFIKA]

2 miliony subskrypcji ReZiego! Jak wygląda to w liczbach? [INFOGRAFIKA]

Dzisiaj świętujemy przekroczenie dwóch milionów subskrypcji przez ReZigiusza. Jest to dopiero trzeci YouTuber, który przekroczył próg dwóch "baniek" i znajduje się w elitarnym klubie razem z SA Wardęgą (3 400 000) oraz Abstrachuje ( 2 170 000). Specjalnie dzisiaj przygotowaliśmy specjalną infografikę oraz garść ciekawostek.


ReZigiusz w liczbach


Kanał Remka istnieje już od 44 miesięcy. W tym czasie pojawiło się na nim 690 filmów, które wygenerowało 421 milionów wyświetleń. Same filmy zebrały prawie 21 milionów łapek w górę oraz ponad 2 miliony komentarzy. Wszystko to składa się na trzecie miejsce w rankingu YouTuberów w Polsce.


13150031_1066862340052885_175334375_nInfografika


infografika na dwa miliony subskypcji reziegoInne ciekawostki


W Polsce mamy dopiero trzy kanały z ilością przekraczającą dwa miliony subskrypcji. Dla porównania w Stanach Zjednoczonych takich kanałów jest (!!!) 405! Oczywiście w tej liczbie mieści się bardzo duża ilość najpopularniejszych światowych artystów, ale i tak robi wrażenie. W Wielkiej Brytanii takich kanałów jest już tylko 84, a w Czechach... 1. Spora różnica.


ReZigiusz ma więcej wyświetleń filmów na kanale niż Abstrachuje, a wyprzedza go tylko Sylwester Wardęga. Czyni go to drugim najczęściej oglądanym twórcą internetowym w Polsce.


YouTuber na chwilę obecną posiada 839 kanał na Świecie.


Najpopularniejszym filmem na kanale Remka jest Funny Moments #18, które wygenerowało ponad 3,3 miliona wyświetleń.


Twórca posiada jeszcze trzy dodatkowe kanały: ReZigiusz Backstage, reZiGOPRO i ReZigiusz Livstream.Gratulacje!


Na fanpage'u agencji Remka, pojawił się specjalny film z życzeniami od wielu ważnych dla YouTubera osób. Gratulacje składają także YouTuberzy m.in. Rojo, Isamu i Miszczu! Zobaczcie:Cała redakcja jeszcze raz serdecznie gratuluje ReZiemu! W komentarzach możecie pisać także swoje życzenia. 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.