16 YouTuberów na jednym streamie! Czyli Świąteczna Skarbonka właśnie ruszyła!

16 YouTuberów na jednym streamie! Czyli Świąteczna Skarbonka właśnie ruszyła!

Kolejna ze szczytnych akcji prowadzona przez YouTuberów właśnie się rozopczęła. Organizatorem Świątecznej Skarbonki jest Jachimozo, któremu do współpracy udało się zebrać największych Minecraftowych twórców.


Cel akcji charytatywnej jest szczytny - pieniądze zebrane podczas 48-godzinnego streama zostaną przeznaczone na prezenty świąteczne dla dzieci z domów dziecka, osób starszych z domów spokojnej starości oraz osób bezdomnych. O takich ludziach często nikt nie pamięta i nie ma kto im zrobić prezentu. A przecież każdy zasługuje na miły gest, zwłaszcza w okresie świątecznym.W tym celu Jachimozo zorganizował 48-godzinny stream, który rozpoczął się w piątek o 18:00 i kończy w niedzielę też o 18:00. Na czas trwania streama zaplanowanych jest wiele atrakcji. Będzie to przede wszystkim wielki maraton Minecrafta prowadzony przez Jachimoza. Będziemy mogli zobaczyć także całą Minecraftową śmietankę w postaci m.in.: Tritsusa, Dealerq'a, Doknesa, Skkf'a, RoxMb, iSumperMWK czy Sheo. Pełną listę gości, których jest aż 16, znajdziecie na stronie wydarzenia. Bardzo możliwe, że na streamie pojawią się też inne gry, żeby przyciągnąć jeszcze większą widownię.

Wspomóc Świąteczną Skarbonkę Jachimoza będzie można poprzez udzielanie dobrowolnych darowizn oraz kupowanie koszulek z logo akcji. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na prezenty dla potrzebujących. Link do streama znajdziecie w tym miejscu. Głównym sponsorem jest Diablochairs, a koszulkowym Teetres. Całym sercem wspieramy przedsięwzięcie Jachimoza i mamy nadzieję, że dzięki akcji w te święta będzie więcej zadowolonych i szczęśliwych ludzi.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.