To już 100 odcinków Przez Świat na Fazie!

To już 100 odcinków Przez Świat na Fazie!

Ponad 4 lata, kilka odwiedzonych kontynentów, prawdopodobnie setki godzin nagrań - kanał Przez Świat na Fazie to już 100 odcinków z podróży! Twórca kanału z tej okazji opublikował dziś specjalny materiał, który jest krótkim podsumowaniem tego, co przeżył podróżnik, a my mogliśmy oglądać na YouTube.


Kanał Przez Świat na Fazie powstał w sierpniu 2014 roku. Od tego czasu, zebrał już ponad 315 tysięcy subskrybentów zainteresowanych przygodami Dawida Fazowskiego - podróżnika który zaczął od pomysłu, na który nie wpadł prawdopodobnie nikt nigdy wcześniej. Podróżnik postanowił bowiem... napić się wódki z pingwinami. Od tego dość absurdalnego pomysłu rozpoczęła się przygoda z całą twórczością "Fazy" na YouTube. Sam o sobie mówi  jako o "zwykłym chłopaku z Żor, który teraz spełnia swoje marzenia", a widzom zawdzięcza to, jak teraz wygląda jego życie. Koniecznie zobaczcie najnowszy, specjalny odcinek na kanale Przez Świat na Fazie.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.