Oto zwycięzcy Grand Video Awards 2019!

Oto zwycięzcy Grand Video Awards 2019!

Gala Grand Video Awards 2019 przeszła już do historii. Wczorajszy wieczór pełen był niezwykłych niespodzianek, radości, a także bardzo słów dotyczących Polskiej sceny wideo w internecie. Przed Wami lista zwycięzców i krótki opis gali Grand Video Awards 2019.


Gala Grand Video Awards z roku na rok przybiera na sile. Konkurs staje się coraz ważniejszym i większym wydarzeniem. Podczas rozdania nagród, organizatorzy nie kryli radości z powodu tak szybkiego rozwoju konkursu. W tym roku zgłoszone zostało aż 700 filmów. Przed jury stanęło bardzo odpowiedzialne i pracochłonne zadanie wybrania z nich zaledwie kilkudziesięciu materiałów, które zostały nominowane do nagrody.Jak zaznaczył Redaktor naczelny magazynu Press - Andrzej Skworz - Grand Video Awards to konkurs dla najbardziej kreatywnych ludzi w internecie. Właśnie dlatego wszystkie osoby, które dostały nominację, musiały wykazać się naprawdę wysokim poziomem twórczości. Redaktor naczelny zaznaczył również, że tegoroczna gala miała najwyższy poziom od jej początku. Przyznał także, że potrzeba nowych twarzy, które w przyszłości będą mogły pojawić się na gali, stąd między innymi w tym roku nie została przyznana nagroda za debiut roku. Po krótkim przemówieniu rozpoczęła się najbardziej oczekiwana część gali - rozdanie nagród. Publiczność zgromadzona w warszawskim kinie Iluzjon miała przyjemność obejrzenia fragmentów wszystkich z 57 nominowanych materiałów, a po ogłoszeniu wyników, dłuższego kawałka zwycięskiego filmu. Pośród wygranych w tym roku znalazło się kilku twórców, którzy od lat zdobywają nagrody, ale pojawiło się również kilka niespodzianek. Oto zwycięzcy tegorocznej gali Grand Video Awards!

Kategoria "Wideotutorial"

Kapitan Przyczepa "Kontrolowany Zakup Przyczepy"Kategoria "Beatu, Fashion, Food"

Krzysztof Gonciarz "KULINARNA PODRÓŻ po Hongkongu!"Kategoria "Edukacja, Nauka, Technika"

emce□ "Czy da się ukraść odciski palców ze zdjęcia?"Kategoria "Rozrywka i Komedia"

G. F. Darwin "Jaś mi Małgosia, rodzeństwo, które przeżyło!"Kategoria "Gaming"

arhn.eu "Historia konsoli Sega Mega Drive/Genesis -- Time Warp"Kategoria "Kultura i Sztuka"

Janusz Filmu "Rapowana Historia Kina, cz.1 kino prymitywne"Kategoria "Muzyka"

SoundsetPL"TACO HEMINGWAY – WSZYSTKO NA NIBY, ZTM I HITY Z CAFÉ BELGA | MIX (ft. DZIEMIAN)"Kategoria "Hobby, Podróże, Sport"

MegaSpaceFighter "LEGO Star Wars The Clone Wars Story: The Journey of a Soldier"Kategoria "Publicystyka i Wideorozmowa"

7 metrów pod ziemią "Po co powstał ten film? „Autyzm. Wystarczy zrozumieć”"Kategoria "Branded Content"

Aleksandra Żuraw "JAK PRZEGRAŁAM SWOJE ŻYCIE❓"Kategoria "Warszawa"

Krzysztof Gonciarz "WARSZAWA kontra HONGKONG"Nagroda Widzów - Krzysztof GonciarzKanał Roku - "G. F. Darwin"Oczywiście przyznane zostały również nagrody dodatkowe. Warszawska Szkoła Filmowa nagrodziła twórcę kanału "MegaSpaceFighter" ofertą bezpłatnego studiowania na kierunku reżyseria filmowa. Nagrodę specjalną przyznała również firma MasterCard, która postanowiła wręczyć bon o wartości 10 tysięcy złotych na "Coś Bezcennego". Została ona przyznana twórcy kanału "7 metrów pod ziemią" za poruszanie bardzo ważnych tematów w swoich materiałach. Również firma Audio Network nagrodziła YouTuberów, którzy w swoich filmach wykorzystywali ich muzykę. Zwycięzcami zostali "Topowa Dycha" oraz "Pan i Pani Spakowani", którzy otrzymali roczny bezpłatny dostęp do biblioteki audio. Na koniec organizatorzy gali zaprosili do zgłaszania się do następnej edycji konkursu również początkujących twórców, którzy lubią kręcić filmy i robią to dobrze, ponieważ jak przyznają - brakuje nowych twarzy.Po zakończeniu gali rozdania nagród rozpoczął się bankiet, na którym tegoroczni laureaci mogli świętować swoje zwycięstwo. Gratulujemy wszystkim nominowanym, a szczególnie zwycięzcom tegorocznej edycji Grand Video Awards. Poziom przedstawionych filmów był naprawdę bardzo wysoki. Mamy nadzieję, że kolejna gala zaskoczy nas jeszcze lepszymi filmami i nowymi twarzami twórców.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl