Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Od jakiegoś czasu marka filmowa Pitbull kojarzy się bardziej z najnowszymi produkcjami Patryka Vegi niż choćby z filmem Pitbull z 2005 i serialem na jego podstawie, który przecież również nadzorował ten sam reżyser. Tyle że tamten Vega i dzisiejszy to pod względem tworzenia filmów dwie różne postacie, co widać z resztą po wspomnianych produkcjach. Wielu ludzi oczekiwało i nadal oczekuje od Pitbulla czegoś więcej, czegoś, co na tę chwilę może dać im chyba tylko inna legenda polskiego kina - Władysław Pasikowski. Do sieci właśnie trafił zwiastun Pitbulla w jego wykonaniu.


Najnowszy film Władysława Pasikowskiego Pitbull: Ostatni Pies ma być prawdopodobnie ostatnim filmem z serii, a co za tym idzie, domknięciem wszystkich historii znanych z poprzednich filmów. Na plan filmowy wrócą m.in. Marcin Dorociński, Rafał Mohr, Krzysztof Stroiński czy Michał Kula. Pojawią się także nowe postacie, które zagrają chociażby Cezary Pazura czy Dorota "Doda" Rabczewska, dla której będzie to pierwsza tak poważna rola filmowa. Sam zwiastun filmu przyjął się w sieci naprawdę dobrze i w około 24h od publikacji zdążył wbić już ponad pół miliona wyświetleń, co zapewniło mu pierwsze miejsce na karcie "Na czasie" na YouTube. Czy to oznacza, że nowa część Pitbulla pobije rekord frekwencji na filmie, który aktualnie należy do Botoksu? Popularność zwiastuna właśnie na to wskazuje.Film Pitbull: Ostatni Pies zadebiutuje w kinach 15 marca tego roku. Z pewnością przyciągnie rzeszę widzów zaciekawionych nowym reżyserem i jego koncepcją filmu. Śmiemy twierdzić nawet, że dla wielu będzie to pierwszy Pitbull, na jaki warto czekać od dłuższego czasu. Czy rzeczywiście będzie warto, przekonamy się już wkrótce. Swoją drogą film zadebiutuje krótko po kolejnym filmie Patryka Vegi pt. Kobiety Mafii, więc będziemy mogli na świeżo porównać, która wizja kina gangsterskiego podoba nam się bardziej.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.