Nowy zwiastun filmu

Nowy zwiastun filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi"

Chyba nie ma obecnie osoby, która chociaż nie kojarzyła by marki Star Wars - W końcu premiera każdego kolejnego filmu urasta wręcz do miana prawdziwego święta popkulturowego, a już sam zwiastun robi niemałe zamieszanie nie tylko w środowisku fanów. Dziś w nocy czasu polskiego do sieci trafił najnowszy trailer filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, który z miejsca podbił internet.


Tylko w parę godzin od publikacji film wygenerował ponad 5 milionów wyświetleń (aktualna liczba w chwili pisania artykułu), a jest to dopiero początek całej fali jaka nas czeka. Sam tylko teaser Przebudzenia Mocy, czyli poprzedniej części głównej sagi, wbił na chwilę obecną ponad 80 milionów wyświetleń, a ubiegłoroczny zwiastun ŁOTR 1 ma ich niespełna o połowę mniej, co i tak jest kolosalną liczbą. Z pewnością więc i ten trailer gorszy od swoich poprzedników pod tym względem nie będzie. Swoją drogą naprawdę warto go obejrzeć, bo bardzo dobrze rozbudza wszelkie apetyty przed prawdziwą ucztą, która czeka nas w grudniu.Do sieci trafił także oficjalny plakat najnowszego filmu. Podobnie jak przy poprzednich grafikach dominuje na nim kolor czerwony, co można wskazywać na dość spory udział tzw. ciemnej strony mocy we wspomnianej produkcji.Rozpoczęła się już także sprzedaż biletów. Zainteresowanych odsyłamy na strony internetowe swoich ulubionych kin, by sprawdzić dogodną dla was ofertę. Premiera już 14 grudnia bieżącego roku. Nie może was tam zabraknąć!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.