Zwiastun Samsung Galaxy Note 9 przypadkowo wyciekł do sieci

Zwiastun Samsung Galaxy Note 9 przypadkowo wyciekł do sieci

Na oficjalnym kanale YouTube Samsung przedwcześnie opublikował materiał zapowiadający nowy produkt z serii Galaxy Note. Po kilku minutach materiał z sieci zniknął, lecz użytkownicy byli czujni i wideo zdążyli pobrać oraz wrzucić ponownie.


Oficjalna premiera Samsunga Galaxy Note 9 dopiero dziewiątego sierpnia, jednakże przez nieuwagę (a może zaplanowaną akcję) zapowiedź produktu ujrzała światło dzienne nieco wcześniej. Pojawiła się ona zaledwie na chwilę, ale to wystarczyło do tego, aby ktoś pobrał materiał i opublikował go w sieci ponownie.Na powyższym trailerze możemy dostrzec urządzenie w kolorze niebieskim wraz z dołączonym jak zawsze rysikiem - tym razem w kolorze żółtym. Nie zabrakło na szczęście złącza słuchawkowego, które niestety przestaje być normą w nowszych sprzętach. Materiał zdradza także, że telefon będzie można nabyć w wersji 512 GB pamięci wewnętrznej oraz zakupić opcjonalną kartę pamięci o takiej samej pojemności, co daje maksymalnie 1 terabajt miejsca na pliki i aplikacje. O dalszych szczegółach urządzenia dowiemy się już za kilka dni.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.