Zwiastun filmu

Zwiastun filmu "Polityka" z rekordem polskiego YouTube

Patryk Vega to reżyser, który od kilkunastu lat tworzy produkcje serialowe i filmowe. Większość z nich (szczególnie te ostatnie) odbijają się głośnym echem w sieci - głównie ze względu na niskich lotów fabułę oraz liczne kontrowersje. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej produkcji scenarzysty.


Postać Patryka Vegi pojawia się już w przeróżnych memach czy przeróbkach na YouTube. Wyśmiewanie reżysera przez liczne środowiska nie przeszkadza mu jednak w pobijaniu kolejnych rekordów. Zwiastun nadchodzącego filmu pod tytułem "Polityka" został właśnie najpopularniejszym trailerem polskiej produkcji w historii portalu YouTube.

W momencie pisania tego artykułu, poniższy materiał obejrzano już ponad 3,6 mln razy - ten wynik został uzyskany w zaledwie tydzień po publikacji. Jak widać, polska polityka to temat, o którym ludzie chcą słyszeć.Dla przypomnienia, film "Polityka" swoją premierę będzie miał 4 września i podejmie tematykę współczesnej polskiej polityki. Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak m.in. Daniel Olbrychski, Iwona Bielska, Andrzej Grabowski, Janusz Chabior, Ewa Kasprzyk, Tomasz Oświecinski, Antoni Królikowski i Maciej Stuhr.

Źródło: YouTube

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.