Zuzanna Borucka spełniła jedno ze swoich życiowych marzeń!

Zuzanna Borucka spełniła jedno ze swoich życiowych marzeń!

Spełnianie marzeń to z pewnością bardzo ważny element życia każdego z nas. Wyjątkiem w tej kwestii nie jest też Zuzanna Borucka, która od pewnego czasu realizuje jeden ze swoich życiowych celów - pierwsze efekty widoczne są już na jej kanale.

Mowa tutaj o posiadaniu własnego domku nad jeziorem. Jakiś czas temu na kanale Zuzi pojawił się pierwszy materiał przybliżający nieco plan zagospodarowania działki, na której powstać ma budynek. Poza tym YouTuberka opowiedziała nieco o tym dlaczego wybrała takie, a nie inne miejsce i dlaczego w ogóle zdecydowała się na taki krok.Widzowie Zuzanny musieli trochę poczekać na aktualizację prac nad budową drewnianego domku. Wyczekiwany film jednak już ujrzał światło dzienne. Tym samym wiadomym stało się jak budowla będzie wyglądać i jaki jest plan na zagospodarowanie terenu wokół niej. Zuzia planuje bowiem zbudować między innymi szopę oraz własną szklarnię. Nie zabraknie również ogródka, gdzie rosnąć będą własnoręcznie zasadzone kwiaty.Na wyniki tych prac jednak będziemy musieli trochę poczekać. Zuzia obiecuje jednak, że cały proces udoskonalania działki będzie na bieżąco relacjonować nagrywając kolejne odcinki zapoczątkowanej przez wczorajszy materiał serii.

 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.