Zupełnie nowy wygląd w CS:GO!

Zupełnie nowy wygląd w CS:GO!

Counter-Strike: Global Offensive niestety cieszy się coraz mniejszą popularnością na rzecz Fortnite'a czy gier typu battle royale. Valve, czyli twórcy CS'a,  nie poddaje się i wprowadza do swojej gry zupełnie nowy wygląd interfejsu. 


Czy Panorama UI, czyli zupełnie nowy interfejs gry, będzie w stanie przywrócić dawną popularność Counter Strike'a? Trudno powiedzieć, ale na pewno odświeży on rozgrywkę i sprawi, że będzie ona płynniejsza.

Panorama UI to napisany przez twórców interfejs gry. Poprzedni bazował na SolidWorks ScaleForm UI, który opierał się na przestarzałym flashu, przez co między innymi doświadczyć można było zawieszenia gry po naciśnięciu klawisza Escape. Jeśli chodzi o techniczne kwestie, to nowa Panorama jest napisana w technologi HTML i CSS, czyli przez znacznie lżejsze i łatwiejsze do modyfikacji systemy. To wszystko ma poprawić wydajność gry i wrażenia wizualne... no właśnie, jak to wszystko wygląda?

Tak między innymi wygląda wzbogacone menu zakupów:Tabela wyników:

Nowy interfejs na ten moment dostępny jest tylko w wersji beta, do której oczywiście można dołączyć w w ustawieniach gry i działa wyłącznie w grze z botami lub sesjach treningowych ze znajomymi.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.