ZONY z permanentnym banem na Twitchu

ZONY z permanentnym banem na Twitchu

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy was o kuriozalnej wręcz decyzji o zbanowaniu na 24h Jankosa na Twitchu.  Wczoraj wieczorem doszło do kolejnej blokady znanego twórcy. Permanentnego bana otrzymał jeden z najpopularniejszych polskich streamerów ostatnich miesięcy - Maciej "ZONY" Zoniuk. 


O banie streamer poinformował zaraz po przerwanej transmisji na żywo. Na swoim Instagramie napisał, że "dostał permanentnego bana prawdopodobnie za to, że przez sekundę w serialu nie była ocenzurowana pupa dziecka".ZONY podzielił się z nami wiadomością od Twitcha, która mówi o naruszeniu warunków korzystania z usługi. W treści wiadomości czytamy, że zawieszenie konta jest trwałe, a usługa może zostać przywrócona tylko po pomyślnym rozpatrzeniu odwołania.ZONY na swoim Instagramie pisze także:
Jeśli nigdy bym nie wrócił na Twitcha to wiedzcie, że to były najlepsze lata jakie spędziłem w życiu. Jestem wszystkim wdzięczny za pomoc, którą mi okazaliście przez ten czas.

Dziś po południu streamer podzielił się aktualizacją gdzie napisał, że jak tylko dowie się czegoś więcej w sprawie, będzie o tym informował. Na informacje od Macieja czekamy i my, a gdy ten tylko je przekaże, ten wpis zostanie zaktualizowany o najnowsze wieści.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.