Znany rosyjski YouTuber spalił Mercedasa AMG po konflikcie z marką

Znany rosyjski YouTuber spalił Mercedasa AMG po konflikcie z marką

Rosyjski YouTube podbija od wczoraj wideo Mikhaila Litvina (5mln subskrypcji), na którym vloger podpalił swojego Mercedesa-AMG GT 63 S, wartego niemal milion złotych. W jakim celu dokonał tego twórca?


YouTuber postanowił spalić swoje auto w ramach protestu przeciwko marce Mercedes. Jak napisał wcześniej, miewał wielokrotne problemy ze swoim autem oraz wspomniał, że nieraz wysyłał je do przedstawiciela handlowego Mercedesa w swoim regionie w celu jego naprawy, a ten oddawał niesprawne auto. Taka argumentacja wydaje się jednak nie do końca słuszna wobec tego co zrobił. Widzowie podejrzewają, że celem było jedynie zebranie wyświetleń i lajków pod filmem w celu napędzenia kanału.

Materiał z palenia samochodu ukazuje YouTubera, który postanowił wylać na auto wiele litrów benzyny, a następnie z daleka je podpalić. Nie zabrakło jeszcze jednego - zrobienia grilla i przyrządzenia kilku kiełbasek.Wideo Mikhaila Litvina zostało obejrzane już blisko 10 milionów razy, oraz polubione przez niemal milion osób. Co sądzicie o tym co zrobił twórca?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.