Znany raper wystąpił w nowej serii Człowieka Wargi!

Znany raper wystąpił w nowej serii Człowieka Wargi!

Ostatnio wspominaliśmy i polecaliśmy gamingowy kanał Człowieka Wargi - PrzeGryw. Teraz twórca wystartował z nowym formatem na kanale! 


Zdjęcie użytkownika PrzeGryw.

Na kanał Wargi poświęcony grom wideo trafił nowy format o nazwie WYGRYWY. W skrócie to seria o ludziach, którzy "wygrywają" w gry. Oglądając nowy program Człowieka Wargi dowiemy się o ulubionych tytułach danego gościa. Na pierwszy ogień poszedł raper VNM, a ich rozmowa przepełniona jest luzem i szczerością. Ciekawostką jest to, że skrót VNM odnosi się do Venoma z uniwersum Spidermana, więc możemy przypuszczać, że w programie pojawi się więcej zajawkowiczów, po których na pierwszy rzut oka nie widać, żeby interesowali się gamingiem.

Pierwszy odcinek WYGRYWÓW miał premierę dzisiaj i już w mediach społecznościowych oraz Youtube widać, że fanom to odpowiada.Mamy nadzieję, że seria będzie się regularnie ukazywała i poznamy preferencje growe różnorodnych gości. O gamingu mówi się dużo i dużo się go nagrywa, ale mało się o nim rozmawia, dlatego trzymamy kciuki za nową serię Maćka!