Znani piłkarze i gracze Rugby z

Znani piłkarze i gracze Rugby z "cieszynką" prosto z Fortnite! (WIDEO)

Fortnite Battle Royale to gra zyskująca w ostatnim czasie na niebywałej popularności. Spotkać możemy się z nią zarówno na YouTube, Twitchu czy innych portalach z transmisjami z gier. Ostatnio wyszła jednak ona poza wirtualną rzeczywistość i pojawiła się w rzeczywistości! I to nie byle gdzie, bo na meczu narodowej ligi rugby w Australii oraz na meczu piłki nożnej!


O pierwszym przypadku tzw. "cieszynki" - czyli sposobu na celebracje strzelonego gola lub zdobytego punktu, która została zaczerpnięta prosto z gry Fortnite, mogliśmy usłyszeć już w ostatni weekend. Niecodzienna celebracja miała miejsce podczas meczu zespołu Souths Warriors w australijskiej lidze rugby. Zobaczcie sami!Po meczu, gracze zaprezentowali jak dokładnie wygląda ich cieszynka zainspirowana grą Fortnite:Jak się później okazało, nie było to pierwszy i ostatni tego typu wyczyn. W tej samej lidze, gracze Cowboys Sharks także zaprezentowali identyczną celebrację, a Fortnite zdobył serca nie tylko graczy rugby, ale i piłki nożnej. W jednym ze spotkań, piłkarze stworzyli wspólną cieszynkę, która przedstawiała dobijanie gracza kilofem.Na podobny pomysł wpadli gracze Leverkusen - zespołu grającego w niemieckiej Bundeslidze. Musicie to obejrzeć:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.