Znamy wszystkich uczestników turnieju Games Clash Masters!

Znamy wszystkich uczestników turnieju Games Clash Masters!

Ta informacja zaciekawi na pewno wszystkich fanów esportowych zmagań na żywo! Już za miesiąc w Gdyni odbędzie się międzynarodowy turniej Games Clash Masters, a my poznaliśmy wczoraj ostatnią drużynę, która dołączyła do uczestników wydarzenia. 


Turniej Games Clash Masters został ogłoszony w trakcie pierwszego esportowego wydarzenia na stadionie PGE Narodowym, czyli podczas Meet Point w Warszawie. Zwieńczenie pierwszej edycji odbędzie się od 28 do 30 września w gdyńskiej arenie.

Do walki o 90.000 dolarów w Gdynia Arenie staną 4 zaproszone drużyny oraz 4 drużyny zakwalifikowane w turniejach eliminacyjnych. Wśród zaproszonych ekip znalazły się drużyny takie jak Heroic, HellRaisers, Red Reserve oraz Imperial. Na lanie pojawią się także ekipy, którym udało się wygrać eliminacje. Mowa oczywiście o AGO Esports, Team Kinguin, Sprout oraz o zwycięzcach wczorajszego turnieju eliminacyjnego, czyli o x - kom team. Zespół, który najlepiej zaprezentuje się w Gdyni, zdobędzie aż 50 tysięcy dolarów, więc jest o co walczyć.


Dlaczego warto pojawić się na tym wydarzeniu? Na trzy dni w Gdynia Arenie stanie widowiskowa scena 360 stopni, podobna do tych które możemy oglądać na największych turniejach na świecie. Samym rozgrywkom towarzyszyć wiele dodatkowych atrakcji takich jak strefa Fortnite czy stanowiska free2play. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.