Znamy skład nowej drużyny Pompa Teamu!

Znamy skład nowej drużyny Pompa Teamu!

W tym tygodniu na fanów Pompa Teamu czekało wielkie zaskoczenie. Najpierw pożegnaliśmy 3 członków formacji Black, a poźniej 2 z teamu Yellow. Tym samym obydwie drużyny zostały rozwiązane, jednak dla 5 pozostałych graczy nie jest to koniec reprezentowania czarno-żółtych barw. 
Dokładna przyczyna obydwu decyzji nie jest nam jeszcze znana, lecz wiemy, że powodem nie były wyniki. W poniedziałek pierwszy raz usłyszeliśmy o zaskakującej zmianie w organizacji Pompa Team. Wieczorne ogłoszenie sprawiło, że z drużyną rozstali się mono, Markoś oraz mynio. Ponczek oraz darko pozostali w PT, ale nie do końca wiadomo było co się z nimi stanie. Wczoraj natomiast kolejny raz dotarła do nas szokująca wiadomość, a z organizacją tym razem pożegnali się Sidney oraz soren.Teraz jednak wiemy dokładnie, jak wyglądać będzie najbliższa przyszłość zawodników. Z pozostawionej w organizacji 5 utworzona została nowa formacja, w skład której wchodzi lunAtic, LTN, darko, ponczek oraz koyot. Organizacja zrezygnowała z posiadania dwóch drużyn i teraz skupi się wyłącznie na jednej. Zagadką pozostaje jednak kwestia aktualnych turniejów, w których grały obydwa teamy. Pompa Team Black aktywnie rywalizowała w 15 sezonie ESL Mistrzostw Polski, a Pompa Team Yellow udało się uzbierać już sporą część punktów w kolejnej edycji Pucharu Polski Cybersport. Czekamy na więcej informacji dotyczących nowego zespołu, a zawodnikom życzymy dużo szczęścia w zbliżających się turniejach.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.