Znamy oficjalną datę premiery 4 sezonu

Znamy oficjalną datę premiery 4 sezonu "Rick and Morty"!

Serial animowany Rick and Morty bardzo szybko podbił świat i zyskał rzesze oddanych fanów. Na tle cały czas popularnych The Simpsons, Family Guy czy South Park, ta barwna animacja szybko wkupiła się w łaski bardziej dojrzałej części widowni, oferując oryginalny i wyjątkowo abstrakcyjny humor. Od premiery 3 sezonu serii 1 października 2017 roku, mimo ogromnego zainteresowania fanów, ponad dwa lata zajęło twórcom przygotowanie nowego materiału. Oczekiwanie nareszcie dobiegło końca ponieważ wczoraj rano otrzymaliśmy zwiastun 4 sezonu wraz z dokładną datą premiery!


Mimo iż od ostatniego sezonu serialu minął tak duży kawał czasu, Adult Swim - czyli studio odpowiedzialne za Rick and Morty, zdecydowało się wypuścić narazie tylko 5  nowych odcinków, co wywołało widoczne w internecie negatywne emocje wśród fanów serii. Jak możemy dowiedzieć się z trailera jest to połowa przygotowanego przez twórców materiału. Data premiery zapowiedziana jest na 11 listopada 2019 roku, jednak wciąż nie jest potwierdzone, czy jak do tej pory miało to miejsce, serial ukaże się na platformie Netflix. Oficjalny zwiastun czwartego sezonu Rick and Morty możecie zobaczyć poniżej:Na drugą połowę sezonu prawdopodobnie przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku, co może mieć związek z niedawną śmiercią głównego producenta serialu, o czym możecie przeczytać tutaj. Póki co będziemy musieli nacieszyć się częścią nowego content'u, jednak patrząc na wyżej zamieszczony zwiastun, możemy być pewni, że będzie ciekawie.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.